5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Otterup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Otterup er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, villaen på Skovgyden 67 og fritidshuset på Bjørnegyden 29.
Villaen på Skovgyden 67 er en rummelig ejendom med et areal på 205 kvadratmeter fordelt på 7 værelser. Boligen ligger på en generøs grund på 2293 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 4.195.000 DKK.
En alternativ boligmulighed er fritidshuset på Bjørnegyden 29, som har en noget mere kompakt størrelse på 90 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser. Ejendommen er beliggende på en grund med et areal på 440 kvadratmeter og har en udbudspris på 2.195.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.